Badania geologiczne

L.p.Nazwa miejscowości i numer stanowiskaGminaPowiatNr AZPNr rejestru zabytków
1Limża – parkKisieliceIławskiAZP 27-49, stanowisko nieuwzględnione
2Łodygowo, st. 1KisieliceIławskiObszar AZP 27-49/1C-057 (pod nazwą Łodygowo Małe)
3Łodygowo, st. 2KisieliceIławskiAZP 27-49/2 stanowisko 2C-055 (pod nazwą Łodygowo Małe)
4Łodygowo, st. 3KisieliceIławskiAZP 27-49/6
5Stary Folwark, st. 1KisieliceIławskiAZP 27-50/18
6Trupel, st. 1KisieliceIławskiAZP 28-50/14
7Bałoszyce, st. 6SuszIławskiAZP 26-50/11
8Bałoszyce Małe, st. 1SuszIławskiAZP 26-50/9
9Bałoszyce MałeSusziławskiAZP 26-50, stanowisko nieuwzględnione
10Januszewo – park dworskiSuszIławskiAZP 25-51, stanowisko nieuwzględnione
11Kamieniec - kopiecSuszIławskiAZP 24-51, stanowisko nieuwzględnione
12Karolewo, st. 1SuszIławskiAZP 25-50/8
13Susz, st. 1SuszIławskiAZP 25-50/1C-052
14Gulb, st. 1IławaIławskiAZP 28-51/9C-048
15Iława, st. 33 – wyspa Wielka ŻuławaIławaIławskiAZP 27-52/15C-134
16Iława – „Królicza Góra” (Kaninchenberg)IławaIławskiAZP 28-52, stanowisko nieuwzględnione
17Iława – „Czarcie Jeziorko”IławaIławskiAZP 28-52, stanowisko nieuwzględnione
18Kamionka, st. 9IławaiławskiAZP 27-52/66C-049
19Laseczno Małe, st. 1IławaiławskiAZP 28-51/8C-050
20RadomnoNowe Miasto Lubawskieiławski
21-22Segnowy (dwie lokalizacje)IławaiławskiAZP 27-51, stanowiska nieuwzględnione
23Ząbrowo, st. 8 – „Kopiec Napoleoński”IławaIławskiAZP 27-51/3
24-25Bądki (dwie lokalizacje)ZalewoIławskiAZP 22-53, stanowiska nieuwzględnione
26Boreczno, st. 4ZalewoIławskiAZP 24-54/30C-212
27Dobrzyki - BurghügelZalewoIławskiAZP 23-53, stanowisko nieuwzględnione
28Dobrzyki - Schiefe BergZalewoIławskiAZP 23-53, stanowisko nieuwzględnione
29Duba, st. 1ZalewoIławskiAZP 24-54/10C-140
30Janiki Małe, st. 1ZalewoIławskiAZP 23-54/11
31Janiki Wielkie, st. 2ZalewoIławskiAZP 23-54/2C-042
32-33Jerzwałd (2 lokalizacje)ZalewoIławskiAZP 24-52, stanowisko nieuwzględnione
34Mozgowo, st. 1ZalewoIławskiAZP 24-54/11C-139
35Urowo, st. 1ZalewoIławskiAZP 24-54/1C-181
36Wieprz, st. 1 – wyspa BukowiecZalewoIławskiAZP 25-53/1C-040
37Wieprz, st. 20ZalewoIławskiAZP 24-53/25
38Zalewo - BergschlößschenZalewoIławskiAZP 22-53, stanowisko nieuwzględnione
39KarnitkiMiłomłynostródzkiAZP 24-54, stanowisko nieuwzględnione
40Karnity, st. 1MiłomłynostródzkiAZP 24-54/4
41Ligi, st. 6MiłomłynostródzkiAZP 24-54/60C-138
42Liksajny, st. 2MiłomłynostródzkiAZP 23-55/16
43Majdany Małe, st. 1MiłomłynostródzkiAZP 24-55/57
44Miłomłyn, st. 2MiłomłynostródzkiAZP 24-55/60C-175
45Miłomłyn, st. 3 – „Zamek”MiłomłynostródzkiAZP 24-55/61C-276
46Kiełkuty, st. 2 - SvantegoraMałdytyostródzkiAZP 21-55/11
47Jezioro Bartężek – Wyspa ZamkowaMorągostródzkiAZP 23-55, stanowisko nieuwzględnione
48ChojnikMorągostródzkiAZP 19-54/7 – mylnie oznaczone jako Tulno, st. 4, gm. Pasłęk
49Kretowiny, st. 4MorągostródzkiAZP 21-57/8
50Kruszewnia, st. 11MorągostródzkiAZP 21-56/35C-137
51Plebania-Wólka, st. 1MorągostródzkiAZP 20-56, stanowisko nieuwzględnione
52Słonecznik, st. 17 (majątek Bartężek)MorągostródzkiAZP 23-55/25
53Strużyna, st. 21MorągostródzkiAZP 19-56/54C-198
54Strużyna, st. 24MorągostródzkiAZP 19-56/55
55Tątławki, st. 2MorągostródzkiAZP 22-57/21
56Wenecja, st. 1MorągostródzkiAZP 22-55/2C-043
57Wenecja, st. 2MorągostródzkiAZP 22-55/1C-039
58ZłotnaMorągostródzkiAZP 22-53, stanowisko nieuwzględnione
59Pawełki, st. 5 (Rotajny)MiłakowoostródzkiAZP 18-57/21
60Pityny, st. 2MiłakowoostródzkiAZP 27-58/4
61Raciszewo, st. 9MiłakowoostródzkiAZP 19-58/24
62Sportyny, st. 5 (Głodówko)MiłakowoostródzkiAZP 18-57/10
63Bednarki, st. 1OstródaostródzkiAZP 28-56/8
64Durąg, st. 1OstródaostródzkiAZP 27-57/1C-015
65Grabin, st. 1OstródaostródzkiAZP 26-57/1C-019
66Lipowiec, st. 1OstródaostródzkiAZP 26-57/2C-011
67Lipowiec, st. 2 (Lichtajny)OstródaostródzkiAZP 26-57/3C-087
68Lipowo, st. 12OstródaostródzkiAZP 28-55/112
69Lipowo, st. 13OstródaostródzkiAZP 28-55/113
70Morliny, st. 1OstródaostródzkiAZP 26-56/11C-017
71Ornowo-Lesiak, st. 3OstródaostródzkiAZP 26-56/16C-013
72-73Samborowo (2 lokalizacje)OstródaostródzkiAZP 26-55, stanowisko nieuwzględnione
74Zajączki, st. 1OstródaostródzkiAZP 29-55/1C-203
75Plichta, st. 1ŁuktaostródzkiAZP 25-58/1C-012 (pod nazwą Grazymy)
76Podągi, st. 2GodkowoelbląskiAZP 18-57/22C-179
77Zimnochy, st. 2GodkowoelbląskiAZP 19-56/56